Twilight (Dutch Passion) feminizované, 5 semien

Twilight je jedna z osvedčených outdoor odrôd od Dutch Passion, ktorá si zachováva vernosť vďaka kombinácii nádherne purpurových kvetov, pravému "stony high" v štýle indica, a tiež spoľahlivému rastu.


€32
Kategória: Feminizované
 

Jedná sa o výnimočne krásnu, purpurovú varietu, 100% indica, ktorá ponúka bohatý výnos.

Často sa vysádza vonku po 15. máji a zberá sa koncom septembra alebo v prvom októbrovom týždni, po 7-8 týždňoch kvetu.

Rastliny dosahujú výšku 1-1,5 m a dávajú naozaj dobré výnosy. Na jeseň prechádzajú fantastickou premenou do purpurových odtieňov, ktoré v človekovi prebudia túžbu len sa posadiť a obdivovať túto nádhernú rastlinu. Sú to skutočne zvláštne a skvostné rastliny.
 
Chuť je zemitá, so silnou a kyslou afganskou príchuťou. "High" je povznášajúci, silný ako po Skunku. Jeho účinok trvá dlho a je povzbudzujúci. Tiež môže prinútiť k tomu, aby ste len sedeli a relaxovali.
 
Mnoho z pestovateľov Twilight, ktorí sa k tejto odrode vracajú, sú užívatelia marihuany pre jej liečivé účinky, podľa ktorých je táto odroda zvlášť účinná na artritídu alebo chronickú bolesť.

Rekreační užívatelia Twilight odporúčajú, aby sa táto odroda fajčila jedine večer, inak vraj totiž "vymaže" celý deň.
 
Twilight je spoľahlivý outdoor strain a 100% indica. Medzi užívateľmi je táto odroda obľúbená kvôli jej liečivým účinkom už veľa rokov.

Táto rastlina dáva dobrý výnos a ponúka pravý "body stone" typu indica a plynulé high. Okrem iného sa jedná o vzhľadovo krásnu rastlinu vďaka purpurovým odtieňom a dlhým, ťažkým kvetom.

Túto dámu budete určite s chuťou pestovať znovu a znovu. Možno ju odporučiť aj fanúšikom outdoorových odrôd indica.