Power Plant (Dutch Passion) feminizované, 5 semien

  • 1 z 3

Keď sa v roku 1997 objavila odroda Power Plant, zožala okamžitý úspech. Jedná sa o vysoko stabilnú klasiku s veľkým výnosom.


€37,95
Kategória: Feminizované
 

Power Plant je odroda s prevažným zastúpením sativy z južnej Afriky a jej pôvodná verzia je teraz k dispozícii len od Dutch Passion.

Pri pestovaní indoor, v skleníku aj outdoor (dobre sa jej darí v stredomorskej klíme) dáva vysoký výnos, pričom rekord dosahuje 500-600 g / m2. Je obľúbená u rekreačných užívateľov i užívateľov pre lekárske účinky.

Spolu s White Widow je považovaná za legendu Dutch Passion. Vždy sa pestovala krížením medzi sebou, nikdy sa nehybridizovala a tak zostáva čistou a stabilnou odrodou.

Keď sa objavila prvýkrát, chceli ju vo svojom menu mať všetky Coffeeshopy.

Power Plant je bohatá na THC a vyvoláva ohromujúce, silné "high" so sviežou príchuťou, jemným / lahodným dymom. Po fajčení zanecháva sladkú chuť.

Rastliny dosahujú výšky 1-1,5 m. Vonku obdobie kvetu nastupuje neskoro, rastliny ale dozrievajú rýchlo a zvyčajne sú zrelé zhruba v druhom týždni októbra.

Pri pestovaní indoor nastupuje kvet jeden týždeň po skrátení cyklu svetla na 12 hodín a typicky trvá 8 týždňov.

Vzhľadom k tomu, že sa jedná o čistý, nehybridizovaný strain, je táto varieta veľmi jednotná, konzistentná a predvídateľná.

Power Plant je jednou z pôvodných, nekomplikovaných, klasických odrôd, ktoré by mal vyskúšať každý.