Night Queen (Dutch Passion) feminizované, 5 semien

Po desaťročnej prestávke teraz Dutch Passion s potešením predstavuje návrat Night Queen.


€47
Kategória: Feminizované
 

Táto odroda je originálnou klasikou z 80. rokov, ktorá existovala ešte predtým, než sa Dutch Passion zaregistrovala ako spoločnosť dodávajúca semená. V katalógu z roku 1987 je Night Queen opísaná ako odroda afganskej indiky so širokými listami, ktorá bola populárna u "hardcore" vyznávačov "stoned" stavov vďaka jej silnému "body stone".

Túto varietu sme vylepšili v roku 1997, jej odbyt ale poklesol, pretože pestovatelia volili novšie strainy a hybridy, ktoré sa v danej dobe zavádzali. Nakoniec sme Night Queen z našej zbierky trochu neochotne stiahli.
 
Pretože sme dostali veľa žiadostí, aby sme Night Queen zase zaviedli, robíme tak. Naším cieľom bolo pretvoriť strain indica, ktorý by spĺňal štandardy svetovej triedy, ako dosiahol niekoľkokrát ocenený strain Mazar.

Výsledkom je kryštalická, rýchlo a skoro kvitnúca odroda indica, ktorá sa ľahko pestuje a je odolná voči škodcom a plesniam.

Nová Night Queen je tolerantná a veľmi ľahko sa z nej odoberajú klony, je teda dokonalou materskou rastlinou.

Je nízka a vhodná pre indoor pestovateľov, ktorí používajú techniky SOG / SCROG. Názov je výstižný, pretože väčšina rastlín má veľmi tmavo zelenú farbu, takmer čiernu.

Samičie rastliny majú osobitný charakter, sú tmavé, krásne a dávajú bohatú úrodu - sú to skutočné kráľovne. Vysoký obsah THC a CBD osloví pestovateľov pre liečivé účinky, rovnako ako veľmi bohatý výnos presahujúci 500 gramov / m2 v dobrých podmienkach.
 
Night Queen je jedným zo vzácnych, rýdzich fajčív z hašišových rastlín, s bohatým dedičstvom afganskej indicy, ktorá produkuje veľmi silné kvety pokryté živicou.

Night Queen dáva vysoký výnos a má tie najrôznejšie druhy zemitých aróm, aké si človek len dokáže predstaviť.

Prvotriedna "body stone" zostáva naďalej hlavnou charakteristikou Night Queen.

Teraz je tu druhá šanca na získanie tej najlepšej verzie klasiky z 80. rokov, ktorá vykazuje rovnako vysokú kvalitu ako Mazar.