Freddy's Best (Dutch Passion) feminizované, 5 semien

  • 1 z 3

Freddy je legendárny pestovateľ konope, ktorý už dlhšie ako 20 rokov dáva svetu oceňované strainy ako Blueberry, Mazar, Passion #1, Orange Bud, Strawberry Cough a ďalšie.


€64,95
Kategória: Feminizované
 

Freddy je legendárny pestovateľ konope, ktorý už dlhšie ako 20 rokov dáva svetu oceňované strainy ako Blueberry, Mazar, Passion #1, Orange Bud, Strawberry Cough a ďalšie.

Teraz sme vzdali hold jeho obrovskému prínosu, keď po celoživotnej práci zasvätenej konope Freddy odchádza do dôchodku. Preto bol jeho posledný strain na jeho počet pomenovaný Freddy 's Best (to najlepšie od Freddyho).
 
Freddy je pravý znalec, ktorý určuje najvyššie štandardy pre účinky "high", vzhľad, chuť a výnos svojich výtvorov, vo svojom záverečnom projekte však tieto očakávania opäť posunul na vyššiu úroveň.
 
Po hlbšom bádaní v tridsaťročnej génovej banke Dutch Passion zistíme, že Freddy vytvoril trojnásobného kríženca medzi Strain Chocolope, Dutch Haze a špeciálnym, bezmenným Strain Sativa.

Freddy 's Best je odroda prevažne so zastúpením sativy, ktorá ľahko rastie a dáva bohatú úrodu veľkých, zaoblených kvetov, plných živice.

Znalecké ciele Freddyho, pokiaľ ide o chuť, napĺňa tento strain jedinečnou arómou a delikátnymi príchuťami s nádychom kakaa i zemitých vôni, so sladkou a korenistou chuťou.
 
Freddy 's Best ponúka fantasticky intenzívne, jasné a dlhotrvajúce "high". Jedná sa o jedinečné potešenie pre znalca, ktoré bude vďaka mohutným výnosom príťažlivé aj pre komerčných pestovateľov.

Strain Freddy's Best, ktorý možno pestovať indoor alebo v skleníku, je naozajstná pocta pre tohto pozoruhodného človeka.
 
Ďakujeme z celého srdca Freddymu za to, že svoj život zasvätil konope a Dutch Passion. Prajeme mu budúcnosť plnú inšpirácie, v ktorej bude nasledovať svoj druhý sen, šamanizmus. Freddy, zdravíme ťa.

 

  • 5% indica x 95% sativa
  • doba kvitnutia: 7 - 9 týždňov
  • 18% THC