Desfrán (Dutch Passion) feminizované, 5 semien

Jedná sa o legendárnu odrodu známu v Južnej Amerike, ktorá získala rad ocenení na najrôznejších festivaloch.


€47
Kategória: Feminizované
 
Ocenenia:

 

2009 - Copa Del Plata - 1. cena outdoor - Iván
2011 - Masters Córdoba - 1. cena outdoor - Harson
2011 - Masters Córdoba - 2. cena outdoor - Chirry
2011 - Copa del Mar - šampión - Alberto
2012 - Copa Río de Janeiro - najsilnejšia - Alberto
2012 - Copa Río de Janeiro - najlepšia chuť  - Alberto
2012 - Copa Cannabiscafé - najsilnejšia - Mr Cultivo
2013 - Copa Del Plata - 2. cena indoor - Alberto
2014 - Copa C.A.B.A. - 2. cena indoor - Lio

 
Odroda Desfrán vznikla vzájomným krížením odrôd Destroyer, ktoré boli pôvodne získané skrížením Mexican Oaxaca, Colombian Punto Rojo a Meao Thai, a cestu k Dutch Passion si našla vďaka Albertovi z Argentíny.
 
Alberto patrí medzi špičkových pestovateľov, znalcov konope a tiež je vlastníkom časopisu Haze Magazine. Naším prvým spoločným projektom bolo práve predstavenie odrody Desfrán v Európe.
 
Počas vegetatívneho rastu potrebuje Desfrán málo živín. Dobre rastie vonku, najmä ak má dostatok priestoru na korene. Bude však energicky rásť aj pri využití ostatných pestovateľských metód.

Desfrán je 100% sativa, môže teda dosahovať veľkej výšky a vytvárať dlhé postranné výhonky, ktoré veľmi rýchlo zaberú voľný priestor. Počas obdobia vegetatívneho rastu môže vydávať intenzívnu, ovocnú arómu.

Počas obdobia kvitnutia sa rastlina vyťahuje do výšky, ktorá sa môže až strojnásobiť. Ide o odrodu s hojným množstvom živice, ktorá je vhodná pre pestovné metódy SOG a SCROG.

Kvitnutie trvá 9-10 týždňov. Má ovocnú arómu pripomínajúcu hrušky a zelená jablká. Chuť možno prirovnať k hruškovému karamelu s nádychom grepu a melónu.

Na odrodu sativa produkuje Desfrán nezvyčajne husté a kompaktné kvety.